Sadaļas

Izmantojot mūsu pakalpojumus, ir jāpieņem oficiāli jautājumi, kas saistīti ar mūsu klientu datu kopīgošanu un pārsūtīšanu. Lūdzu, iepazīstieties ar šādu F.H. KABIS privātuma politiku.

F.H. KABIS pilnībā respektē un ievēro lietotāju un klientu tiesības uz privātumu un personas datu aizsardzību - saskaņā ar 1997. gada 29. augusta likumu. "Par personas datu aizsardzību". (Likumu Vēstnesis Nr. 133, 883. punkts). Klientiem ir tiesības pārbaudīt savus datus, labot tos un pieprasīt, lai tie vairs netiktu izmantoti ar pasūtījuma izpildi saistītiem mērķiem. Dati tiek aizsargāti arī saskaņā ar "Likumu par elektronisko pakalpojumu sniegšanu (Likumu vēstnesis Nr. 133, 1204. punkts)".

Mūsu apkopotie klientu dati:

Reģistrācijas laikā savāktie dati:
Reģistrējot klientus, mēs lūdzam sniegt tādu informāciju kā vārds, uzvārds, adrese, tālrunis, e-pasta adrese un parole, ko klients plāno izmantot.

Dati, kas savākti pirkumu darījumu laikā:
Darījuma veikšanai veikalā www.chodniki.com ir nepieciešams sniegt personas, adreses un datu saziņas datus: vārdu, uzvārdu, dzīvesvietas adresi, tālruņa numuru un datus par maksājuma veidu, piemēram, kredītkartes veidu, kredītkartes numuru, derīguma termiņu, CVV numuru.

Automātiski savākti dati:
Kad apmeklējat mūsu tīmekļa vietni, automātiski tiek vākti šādi dati: piemēram, IP adrese, domēna nosaukums, pārlūkprogrammas tips, operētājsistēmas tips utt.

Kontakta laikā savāktie dati:
Sazinoties ar veikalu www.chodniki.com, izmantojot tīmekļa vietnes, tālruni, e-pastu u. c., tiek nosūtīti tādi personas dati kā vārds, uzvārds, e-pasta adrese u. c.

Visi iegūtie personas dati tiek aizsargāti un izmantoti tikai un vienīgi veikala www.epaklaji.lv informatīviem un mārketinga mērķiem saskaņā ar 1997. gada 29. augusta Personas datu aizsardzības likumu. (Dz. u. nr. 133 poz. 883).

Klientu datu izmantošana:
F.H. KABIS nekādā veidā nepārdod un nenodod datus trešām personām. Reģistrācijas laikā savāktie dati tiks izmantoti tikai, lai varētu pieteikties un izmantot mūsu sistēmu. Lai veiktu pirkumu, ir nepieciešama klienta reģistrācija.

Darījuma laikā savāktie klienta dati tiek izmantoti, lai izrakstītu rēķinu, veiktu naudas pārskaitījumu un nosūtītu preces klientam. Šim nolūkam dati var tikt nodoti maksājumu darījumu uzņēmumam, lai iekasētu maksu no klienta kredītkartes. Šis uzņēmums neizmantos datus nekādiem citiem mērķiem. Šo datu sniegšana ir obligāta, lai veiktu pirkumu. Adreses dati tiek pārsūtīti kurjerpasta uzņēmumam, kas tos izmanto tikai pārsūtīšanai un piegādei.

Automātiski savāktos datus var izmantot, lai analizētu lietotāju uzvedību mūsu vietnē, apkopotu demogrāfiskos datus par mūsu lietotājiem vai lai personalizētu mūsu vietņu saturu. Šie dati par katru lietotāju tiek apkopoti automātiski.

Dati, kas savākti sarakstes laikā starp klientu un mūsu dienestu, tiks izmantoti tikai, lai atbildētu uz pieprasījumiem.

Personas datu aizsardzības ģenerālinspekcijas pārbaudes gadījumā klienta dati var būt pieejami inspekcijas darbiniekiem saskaņā ar Personas datu aizsardzības likumu.

Mūsu pakalpojuma noteikumu pārkāpuma, likuma pārkāpuma gadījumā vai gadījumos, kad to pieprasa likums, mēs varam nodrošināt piekļuvi klienta datiem tiesu iestādēm.


Saziņas veidi ar klientiem:

Pēc preču iegādes darījuma F.H.KABIS izmanto e-pasta saziņu, lai saņemtu informāciju par pasūtījuma izpildes gaitu un papildu vienošanās par darījumu. Svarīga informācija un vienošanās tiek veikta pa tālruni.

Ja klients izmanto veikala www.chodniki.com biļetenu, viņš savā e-pasta kastītē saņems ziņojumus ar jaunumiem, kas saistīti ar interneta veikala darbību.


Jautājums par personas un adreses datu maiņu:
Pēc pieteikšanās sistēmā varat veikt izmaiņas vai dzēst savus personas datus, kas iegūti reģistrācijas laikā un izmantoti, lai pieteiktos sistēmā un nosūtītu biļetenu. Pirkšanas darījumos izmantotos datus nevar mainīt vai dzēst, jo tie ir daļa no rēķina.

Automātiski savāktos datus nevar mainīt vai dzēst.

Sīkfailu izmantošana:
Tīmekļa vietne www.chodniki.com var izmantot sīkfailus, lai identificētu jūsu pārlūkprogrammu, kad izmantojat mūsu tīmekļa vietni. Sīkfaili nesatur nekādus personas datus un ir nekaitīgi jūsu datoram, jums un jūsu personas datiem. Sīkfailu pieņemšana ir atkarīga no tā, vai pārlūkprogramma tos pieņem.

Klientu personas datu drošība:
Saziņa starp serveri un klienta datoru notiek, izmantojot SSL (Secure Socket Layer), un mūsu datubāzes ir aizsargātas pret trešo personu piekļuvi.

Konfidencialitātes politikas izmaiņas:

F.H. KABIS patur tiesības mainīt iepriekš minēto privātuma politiku, publicējot jaunu privātuma politiku šajā tīmekļa vietnē.

Kontaktpersona:

Datu vākšanas uzņēmums:

F.H KABIS
Łuszczów I 73
20-258 Lublin
NIP: 946-154-99-58
REGON: 431279511

Adrese sarakstei:
F.H KABIS
ul. Elektryczna 17
21-045 Świdnik
(81) 751-21-90; (81) 751-26-34
info@dywany.lublin.pl

Ja jums ir papildu jautājumi par konfidencialitāti, lūdzu, sazinieties ar mums.


Follow us on Facebook