Filtri
Forma
Materiāls
Modelis
Krāsa
Izmērs
Tīrīt Rādīt

Apaļi un ovāli paklāji

Informacje

Apaļi un ovāli paklāji

Šeit ir 420 preces.

 

Starp simtiem dažādu dizainu un izmēru paklāju nav viegli atrast to, kas rotās jūsu istabu. Mode atgriežas ne tikai attiecībā uz apģērbu, bet arī mēbeļu tendencēm, tāpēc arvien biežāk grīdas rotā ovāli un apaļi paklāji.

Pielāgota forma

Apaļi un ovāli paklāji vislabāk izskatās telpā, kur jau ir citi līdzīgas formas priekšmeti. Svarīgi...

 

Starp simtiem dažādu dizainu un izmēru paklāju nav viegli atrast to, kas rotās jūsu istabu. Mode atgriežas ne tikai attiecībā uz apģērbu, bet arī mēbeļu tendencēm, tāpēc arvien biežāk grīdas rotā ovāli un apaļi paklāji.

Pielāgota forma

Apaļi un ovāli paklāji vislabāk izskatās telpā, kur jau ir citi līdzīgas formas priekšmeti. Svarīgi ir saglabāt apļa harmoniju, kas piešķir dinamiku sakārtotajai telpai. Ja telpā ir pufi, dekoratīvi apaļi mēbeļu elementi, lampas, spoguļi vai kafijas galdiņš, ir liela iespēja, ka noapaļots paklājs lieliski papildinās interjeru.

Plaša izvēle

Mūsu piedāvājumā ir daudz dažādu modeļu. Mazāki, kas ideāli piemēroti vannas istabām vai gaiteņiem, kā arī lieli un iespaidīgi, kas rotās dzīvojamās istabas, ēdamistabas vai guļamistabas. Pieņemot lēmumu par konkrētu veidu, ir vērts rūpīgi pārdomāt, kur tas tiks izmantots, jo tas nosaka izvēlētā auduma veidu. Ja iegādājaties produktu virtuvei vai vannas istabai, labāk izvēlēties tādu, kam raksturīga augsta izturība pret mitrumu. Tas pats attiecas uz paklājiem, kas rotā gaiteņus, kur bieži vien ir nepieciešams putekļusūcējs vai netīrumu tīrīšana. Šiem uzdevumiem mēs iesakām izmantot sintētiskās šķiedras, piemēram, polipropilēnu vai poliesteri. Vai iekārtojat guļamistabu, dzīvojamo vai bērnu istabu? Tad noteikti ir labāk pievērst uzmanību atbilstošai siltumizolācijai un kaudzēm, kas ir patīkamas pieskārienam. Apskatiet apaļo un ovālo paklāju klāstu, kas izgatavoti no dabīgiem audumiem, piemēram, vilnas vai džutas, kuri ir ļoti izturīgi. Un, lai gan mūsdienīgas mākslīgo dziju ieguves metodes padara tās ļoti kvalitatīvas un patīkamas pieskārienam, dabīgie materiāli joprojām ir ļoti populāri. Mūsu veikalā atradīsiet dažāda izmēra paklājus, sākot no neliela paklāja zem galda ar puķēm istabas stūrī līdz lielam, bagātīgi rotātam apaļam paklājam, kas novietojams zem koka ēdamgalda, lai iepriecinātu viesus un padarītu jūsu interjeru pilnvērtīgu.

Kā izvēlēties pareizo krāsu?

Lai gan pareizā izmēra izvēli bieži vien ierobežo telpas izmērs, kurai paredzēts paklājs, krāsa un raksts ir ārkārtīgi brīva un brīva lieta. Ja iekārtojat dzīvokli vai māju noteiktā stilā, jūs bieži vien zināt, kādu toni meklējat. Mūsu katalogā ir daudz baltu, bēšu un maigi pelēku modeļu, kas jūsu interjeram piešķirs siltu un patīkamu noskaņu. Ja vēlaties spēcīgu un skaidru krāsu, kas piesaistīs uzmanību vai uzsvērs telpas moderno stilu, izvēlieties spilgtas krāsas, piemēram, tumši zilu, bordo, zaļu vai dzeltenu. Mūsu izstrādājumu augstā kvalitāte nodrošina, ka krāsa neizbalē un vilna laika gaitā nezaudē savu blīvumu. Tiem, kas vēlas drosmīgus kontrastus, mēs piedāvājam gatavas daudzkrāsainas kompozīcijas, kurās apvienotas daudzas krāsas vai raksti - jūs varat mainīt visu savu interjeru, izmantojot tikai vienu aksesuāru!

Kas jāņem vērā, izvēloties piemērotu paklāju savai mājai vai dzīvoklim?

Ja plānojat iegādāties apaļu vai ovālu paklāju, ir vairākas lietas, uz kurām jāpievērš uzmanība, tostarp:

- atrodiet konkrētu vietu, lai novērtētu, kāda izmēra dzīvokli varat atļauties,

- Pielāgojiet šķiedras veidu, no kura tā izgatavota, apstākļiem, kādos tā tiks izmantota,

- Noskaidrojiet, vai kādam no mājsaimniecības locekļiem ir alerģija, un izvēlieties paklāju ar drošu šķiedru,

- Pārbaudiet, vai telpā ir kādi apaļi elementi,

- Apsveriet, kuras krāsas atbilst jūsu interjera stilam,

- Izlemiet, kāds kaudzes augstums jūs interesē,

- Uzziniet, kā tīrīt izvēlēto paklāju.

Klasisks vai mūsdienīgs risinājums?

Pašlaik apaļie un ovālie paklāji, kas izgatavoti no mākslīgā un dabīgā materiāla, īpaši neatšķiras pēc kvalitātes. No sintētiskām šķiedrām izgatavotas drānas parasti ir lētākas. Abi materiāli ir līdzīgi mīksti un kalpo daudzus gadus. Lielākā daļa mūsu paklāju nāk no Turcijas vai Beļģijas. Ja nevarat izlemt, no kāda konkrēta materiāla vēlaties, lai jūsu paklājs būtu izgatavots, aplūkojiet pieejamos rakstus un meklējiet izstrādājumu, kas jums patiks. Galu galā paklājs jūsu telpu rotās ilgu laiku.

Kamēr meklējat savu ideālo paklāju, apmeklējiet arī izpārdošanas sadaļu, kur atradīsiet modeļus par izdevīgām cenām.

Vairāk
lapā
Rādīt 1 - 48 of 420 vienības
Rādīt 1 - 48 of 420 vienības

Follow us on Facebook