Sadaļas

epaklaji.lv piedāvā daudzus maksāšanas veidus.

Maksājums par piegādi

Jūs maksājat par pasūtījumu tieši kurjeram, kad saņemat preces. Pārliecinieties, ka piegādes adrese ir ierakstīta pareizi un tālruņa numurs ir pareizs. Sagatavojiet naudas summu - kurjeram nav pienākuma atdot jums atlikumu. Izvēloties DPD sūtījumu ar piegādi, jums ir iespēja samaksāt kurjeram ar karti, saņemot preci.

Bankas pārskaitījums

Pēc pasūtījuma veikšanas no mums saņemsiet apstiprinājuma e-pastu ar pārskaitījuma informāciju un konta numuru. Tiklīdz būsim saņēmuši jūsu maksājumu, mēs sāksim apstrādāt jūsu pasūtījumu.

Ātri PAYU un Przelewy24 pārskaitījumi

Iegādājieties ātri, ērti un droši, izmantojot tiešsaistes pārskaitījumu, izmantojot uzticamas maksājumu sistēmas PayU vai Przelewy24. Jūs tiksiet novirzīts uz Przelewy24 vai PayU sistēmu, kur varēsiet izvēlēties savu banku un apstiprināt maksājumu. Maksājuma nosūtīšana parasti aizņem dažas minūtes.

PayPal vai karte

Jūs tiksiet novirzīts tieši uz PayPal. Ja esat PayPal klients, varat pieteikties sistēmā un apstiprināt maksājumu. Ja vēl neesat PayPal klients, varat pieteikties kā viesis vai izveidot jaunu kontu. Jūsu pasūtījuma apstrāde sāksies pēc tam, kad mums būs nosūtīts maksājums - parasti tas aizņem dažas minūtes.
PayPal ir uzticams tiešsaistes maksājumu līderis, kas nodrošina pircējiem un pārdevējiem iespēju sūtīt un saņemt naudu tiešsaistē. PayPal ir vairāk nekā 100 miljoni dalībnieku kontu 190 valstīs un reģionos. To pieņem tirgotāji visā pasaulē gan eBay, gan ārpus eBay. PayPal palīdz aizsargāt jūsu kredītkartes informāciju, izmantojot nozares drošības un krāpšanas novēršanas sistēmas. Ja izmantojat PayPal, jūsu finanšu informācija netiek nodota pārdevējam.

Kāpēc izmantot PayPal?
- Veiciet maksājumus vai sūtiet naudu, izmantojot PayPal - tas neko nemaksā.
- Ērti pērciet un maksājiet, saglabājot savu informāciju PayPal sistēmā
- PayPal pieņem miljoniem uzņēmumu visā pasaulē.

Atliktais maksājums PayU | Maksāt vēlāk

Izbaudiet jaunus paklājus un atsvaidzinātu interjeru, neskatoties uz īslaicīgu līdzekļu trūkumu. Samaksājiet par pasūtījumu 30 dienu laikā pēc iegādes, izmantojot PayU Pay Later.Kā tas darbojas?
- Pievienot iepirkumu grozam produktus, kuru vērtība ir no 100 līdz 2000 PLN
- Iepirkumu grozā izvēlieties PayU maksājuma metodi. Pēc tam PayU panelī izvēlieties PayU Pay Later.
- Aizpildiet īsu veidlapu. Apstipriniet aizdevuma līgumu ar SMS kodu.
- Sagaidiet piegādi un izbaudiet savu jauno produktu.
- Atmaksāt pasūtījuma summu 30 dienu laikā no pirkuma dienas.
Kāpēc tas ir tā vērts?
- Jūs varat iegādāties vairāk - jums nav jāmaksā iepriekš.
- Ātra iepirkšanās - ērti pasūtiet pat no tālruņa
- Drošība - jūs maksājat par pirkumiem tikai pēc pasūtījuma saņemšanas.
- Maksājiet, kad jums ir ērti - pēc pirkuma jums ir 30 dienas, lai atmaksātu aizdevumu, un, ja to nokavēsiet, varat to atmaksāt pa daļām.

Ar ko PayU I Pay later atšķiras no citām maksājumu metodēm?
- Mūsu finanšu partneris apmaksā jūsu pirkumus, piešķirot jums bezprocentu aizdevumu uz 30 dienām.

Kā samaksāt par pasūtījumu?
- Pēc pirmā pirkuma ar PayU | I Pay Later Jūs saņemsiet e-pastu ar saiti uz savu klientu paneli Monedo. No turienes jūs varat ērti atmaksāt aizdevumu tiešsaistē: ar karti vai bankas pārskaitījumu. Jūs samaksājat rīkojuma summu aizdevējam, kas samaksājis par jūsu pirkumiem.

Kad mēs saņemsim maksājumu par jūsu pasūtījumu?
- Pēc pozitīva jūsu kredītspējas novērtējuma Kreditech Polska Sp. z o.o. (Monedo zīmola īpašnieks) apmaksā pasūtījumu tieši uz veikala bankas kontu.

Kad mēs apstrādāsim jūsu pasūtījumu?
- Tā kā mums nav jāgaida, kamēr jūsu maksājums tiks ieskaitīts, mēs varam apstrādāt jūsu apstiprināto pasūtījumu nekavējoties (apstrādes laiks ir atkarīgs no produktu veida un ir norādīts uz produkta kartes).

Kas notiks, ja man neizdosies atmaksāt aizdevumu 30 dienu laikā?
- Pēc 30 dienām no pirkuma veikšanas atmaksa automātiski tiks sadalīta 6 daļās. Pirms tas notiek, varat samazināt atmaksas termiņu līdz 3 mēnešiem. Atmaksas simulāciju atradīsiet vietnē: https://place-pozniej.payu.pl/files/Infografika_PayU_PlacePozniej_20170720.pdf.

Kas notiek, ja es atgriežu preces?
- Pasūtījums tiek automātiski atcelts, un veikals atdod naudu aizdevējam. Jūsu vienīgais pienākums ir atgriezt preces saskaņā ar veikala noteikumiem.

Vai es saņemšu paziņojumu, kad būs jāveic maksājums?
- 30 dienu laikā pēc iegādes jūs saņemsiet e-pasta vēstuli ar atgādinājumu par maksājumu.

Maksājums pa daļām

Izmantojiet priekšrocības, ko sniedz pakāpeniskie maksājumi PayU Raty vai Alior Raty un Mbank Raty (Przelewy24 sistēmā). Minimālas formalitātes, maksimālas priekšrocības - nav nepieciešams priekšapmaksa. Kāpēc ir vērts izmantot PayU maksājumus? Vēlaties atsvaidzināt savas mājas interjeru, bet nevēlaties gaidīt līdz algas dienai?
- Atrodiet produktus un pievienojiet tos savam grozam. Jūsu pirkumu vērtībai jābūt no 300 līdz 20 000 PLN.
- Izvēlieties PayU maksājumu pa daļām kā maksājuma veidu. Vienlaikus izlemiet, uz cik daļām vēlaties sadalīt maksājumu. Aizpildiet pieteikuma veidlapu.
- Sagatavojiet savu personas apliecību, konta numuru un datus par ienākumiem un nodarbinātību. Pagaidiet dažas minūtes, lai saņemtu atbildi no bankas.
- Pilnīgi tiešsaistē. Nav kurjera un nav jāparaksta papīra līgums.
- Pārredzams process. Iemaksas piešķir aizdevēji, kas sadarbojas ar PayU.

Sākotnējā maksa

Par izstrādājumiem ar pagarinātu piegādes laiku - kas ražoti vai importēti pēc klienta skaidra pieprasījuma un atbilstoši viņa specifikācijām, mēs pieprasām sākotnējo maksājumu, izvēloties apmaksu pēc piegādes. Jūs varat veikt tikai sākotnējo maksājumu ar bankas pārskaitījumu, bet atlikušo summu samaksāt pirms nosūtīšanas vai kurjeram pēc preču saņemšanas.


Follow us on Facebook