Filtri
Forma
Materiāls
Modelis
Krāsa
Izmērs
Tīrīt Rādīt

Informacje

Viesistaba | Dienas istaba

Šeit ir 1383 preces.

 

Paklājs ir aksesuārs, kas mūsdienās galvenokārt tiek uzskatīts par interjera dizaina elementu. Tam ir bagāta vēsture, kas ietver dekoratīvus elementus pilīs, aizsardzību pret aukstumu un segumu nomadu tautu teltīs. Daudzās kultūrās paklājus izmantoja kā daļu no kāzām. Laiki mainās, taču šis dizaina elements joprojām ir ļoti populārs. J...

 

Paklājs ir aksesuārs, kas mūsdienās galvenokārt tiek uzskatīts par interjera dizaina elementu. Tam ir bagāta vēsture, kas ietver dekoratīvus elementus pilīs, aizsardzību pret aukstumu un segumu nomadu tautu teltīs. Daudzās kultūrās paklājus izmantoja kā daļu no kāzām. Laiki mainās, taču šis dizaina elements joprojām ir ļoti populārs. Jauks dzīvojamās istabas paklājs ne tikai papildina interjera dizainu, bet, pats galvenais, nodrošina aizsardzību pret aukstumu. Tās nodrošina mīkstumu un komfortu, staigājot pa istabu basām kājām. Un jūs varat tos izmantot, lai izrotātu un izgaismotu savu mājokli. Atklājiet mūsu modernākos viesistabas paklājus. Šeit atradīsiet dažādu rakstu, krāsu, formu, izmēru un materiālu dzīvojamo istabu paklāju klāstu.

Dzīvojamās istabas paklāji - kāpēc tos izvēlēties?

Lielākajā daļā mājokļu dzīvojamā istaba ir viena no galvenajām telpām. Šeit, kā arī virtuvē un ēdamistabā ģimene pavada laiku kopā - spēlējoties, izklaidējoties, skatoties filmas vai sarunājoties. Tā ir arī vieta, kur tiek uzņemti draugi un plašāka ģimene. Eleganti pledi viesistabai var ne tikai pārveidot interjera dizainu, bet arī piešķirt mājīgumu un ģimenes siltumu. Dzīvojamās istabas paklāji ir lielisks papildinājums jebkura veida interjeram. To neapšaubāma priekšrocība ir tā, ka tie papildina jebkuru telpu. Pateicoties to maigumam un maigumam, tie sniedz komforta sajūtu. Ir patīkami uz tām staigāt ar basām kājām vai gulēt uz tām, pavadot laiku kopā. Dzīvojamās istabas paklājs var piešķirt jūsu interjeram šarmu. Tas var būt papildinošs elements vai kontrastējošs akcents. Moderns paklājs dzīvojamai istabai ne tikai piešķir mājīgumu, bet arī pasargā grīdu no bojājumiem. Tās nodrošina arī patīkamu siltumizolāciju. Tas ir populārs interjera dizaina aksesuārs, kas gadiem ilgi bija aizmirsts, bet tagad atkal ir kļuvis populārs.

Kā izvēlēties paklāju savai viesistabai?

Kā izvēlēties paklāju savai viesistabai, ja ražotāji piedāvā tik daudz dažādu modeļu. Virspusēji tās nemaz neatšķiras. Atšķirības var saskatīt tikai tad, ja uzmanīgi aplūkojat materiāla aprakstu vai izskatu. Dzīvojamās istabas paklāji var būt izgatavoti no dabīgām šķiedrām vai mākslīgām šķiedrām. Katram no šiem veidiem ir savas priekšrocības un trūkumi, kurus ir vērts ņemt vērā, meklējot piemērotu paklāju. Turklāt, iegādājoties šādu interjera aksesuāru, jāpievērš uzmanība tā izmēram. Neatkarīgi no tā, vai tie ir mazi vai lieli pledi viesistabai, katrs no tiem atradīs piemērotu pielietojumu konkrētā situācijā. Materiāla krāsai jābūt saskaņotai ar interjera dizainu. Tad būs iespējams izveidot saskaņotu veselumu. Turklāt dažas krāsas ir labāk pazīstamas ar netīrumiem, bet citas - mazāk. To ir vērts ņemt vērā arī tad, ja nevēlamies pārāk bieži atdot paklājus veļas mazgātavā. Pašlaik paklāji uz dzīvojamo istabu pārsvarā ir pretslīdes modeļi, kas būtiski palielina lietošanas komfortu. Šāds risinājums ir īpaši vēlams mājās, kurās dzīvo vecāka gadagājuma cilvēki un bērni. Paklāji bērnu istabām un dzīvojamām istabām ir labi, ja tie nodrošina pienācīgu stabilitāti. Dzīvojamās istabas paklāji var būt ar īsāku vai garāku kaudzi. Parasti īsākus pledus ir vieglāk tīrīt, bet tie ar garāku pledi ir mīkstāki, šķiet siltāki. Ja jūsu mājās ir alerģiķi, ir ieteicams izvēlēties tādu dzīvojamās istabas paklāju, kas ir izgatavots no šķiedras, kura neļauj uzkrāties putekļiem vai putekļu ērcītēm. Dzīvojamās istabas paklāji var būt izgatavoti no vilnas, polipropilēna, akrila, poliamīda, poliestera, viskozes, termiski stīvēta vai termiski stīvēta frise. Katram no šiem materiāliem ir atšķirīgas īpašības, izturība pret nodilumu un krāsas zudumu, kā arī veids, kā tos uzturēt tīrus. Pēdējā laikā modē ir dzīvojamās istabas paklāji, tostarp šagata tipa paklāji. Vēl viens svarīgs parametrs ir paklāja gramatūra. Jo augstāka tā ir, jo izturīgāka pret jebkāda veida deformācijām.

Kāda veida dzīvojamās istabas paklāju izvēlēties?

Dzīvojamās istabas paklājus var izmantot arī, lai norobežotu dažādas telpas zonas. Tas palīdz radīt harmonisku, labi organizētu interjeru. Klasiski iekārtotās telpās lieliski iederēsies tradicionālie modeļi. Savukārt interjeri, kas ieturēti minimālisma stilā, ir paklāji uz dzīvojamās istabas glamūru vai citiem mūsdienu variantiem. Skandināvu interjeru lieliski papildinās pasteļtoņos ieturēti modeļi, kas sasaucas ar citiem telpā esošajiem aksesuāriem. Tie, kam patīk eksperimentēt ar interjera dizainu, noteikti novērtēs modeļus ar drosmīgām, izteiksmīgām krāsām. Dzīvojamās istabas paklāji ar etniskiem rakstiem vai zemes krāsās ir priekšlikums tiem, kas novērtē atsauces uz dabu. Un kā saskaņot paklāju ar dīvānu? Ir labi, ja, sēžot uz tā, jūsu kājas var atpūsties uz patīkama mīksta materiāla. Turklāt interesants koncepts ir dzīvojamās istabas paklāji, kas sader ar mēbeļu vai aksesuāru krāsu. Varat izvēlēties modeli, kas atbilst interjera krāsu gammai, vai arī tas var būt interesants, krāsains un izceļas.

Vairāk
lapā
Rādīt 1 - 48 of 1383 vienības
Rādīt 1 - 48 of 1383 vienības

Follow us on Facebook