Sadaļas

Piegāde un atgriešana

Ja maksājums tiek veikts uz kontu, 99% sūtījumu tiek nosūtīti nākamajā dienā pēc tam, kad nauda ir saņemta mūsu bankas kontā. Pasūtījuma par piegādi ar apmaksu gadījumā preces tiek nosūtītas nākamajā dienā pēc pasūtījuma pieņemšanas. Mēs sūtām sūtījumus ar DPD un GLS kurjerpasta kompāniju starpniecību, kā arī ar Polijas pasta un ROHLIG SUUS ekspedīcijas kompānijas starpniecību. Īpaši iesakām izmantot kurjerpasta uzņēmumu pakalpojumus, jo aptuveni 90 % sūtījumu tiek nogādāti nākamajā darba dienā pēc nosūtīšanas.

Nopirkto preču atgriešana ir iespējama līdz 30 dienām no sūtījuma saņemšanas dienas (neattiecas uz pēc pasūtījuma izgatavotiem produktiem). Produktiem nedrīkst būt lietošanas pazīmju. Lai nosūtītu preces atpakaļ, izmantojiet to pašu ārējo iepakojumu, kas tika izmantots saņemtajam sūtījumam. Summa tiks atmaksāta uz jūsu bankas kontu pēc sūtījuma saņemšanas un satura pārbaudes. Sūtījumi (atgriešana) ar piegādi netiks pieņemti. Preču atgriešana sūdzību dēļ ir iepriekš jāsaskaņo ar pārdevēju.

Jūs varat izmantot atteikuma veidlapas paraugu, taču tas nav obligāti.

Piezīme: Lūdzu, kurjera klātbūtnē ļoti rūpīgi pārbaudiet sūtījuma saturu! Citas sūdzības par iespējamiem zaudējumiem, izņemot tās, kas iesniegtas kurjera klātbūtnē, netiks izskatītas!

Adrese iespējamai preču atpakaļnosūtīšanai:

F.H. KABIS
DYWANY ŁUSZCZÓW
ul. Elektryczna 17
21-040 Świdnik

POLIJA / POLAND

 

 


Follow us on Facebook