Filtri
Forma
Materiāls
Modelis
Krāsa
Izmērs
Tīrīt Rādīt

Informacje

Sizala paklāji

Šeit ir 388 preces.

 

Vai meklējat paklājus, kas kalpos ilgu, ilgu laiku? Vai vēlaties priekšmetus, kas patiesi izmainīs jūsu telpas izskatu? Ja tā, tad esat nonācis īstajā vietā! Šajā kategorijā mūsu interneta veikals Dywany Łuszczów piedāvā unikālus virvju paklājus, kas bauda neatslābstošu popularitāti pat mūsu visprasīgāko klientu vi...

 

Vai meklējat paklājus, kas kalpos ilgu, ilgu laiku? Vai vēlaties priekšmetus, kas patiesi izmainīs jūsu telpas izskatu? Ja tā, tad esat nonācis īstajā vietā! Šajā kategorijā mūsu interneta veikals Dywany Łuszczów piedāvā unikālus virvju paklājus, kas bauda neatslābstošu popularitāti pat mūsu visprasīgāko klientu vidū. Stīgu paklāju dēvē arī par sizala paklāju, tāpēc šos nosaukumus var lietot savstarpēji aizvietojami. Nosaukums, protams, cēlies no paša sizala, kas ir cieta un izturīga šķiedra, ko iegūst no īpašas agaves sugas. Aicinām jūs iepazīties ar mūsu priekšlikumiem. Sizala paklājs ir ieguldījums, kas kalpos gadiem ilgi un ar kuru jūs būsiet ļoti apmierināts.

Stīgu paklāji un to galvenās priekšrocības

Mēs jau minējām, ka sizals ir ļoti īpatnējs materiāls tā izturības dēļ. Tas, protams, nozīmē, ka no tā izgatavotie paklāji ir ļoti izturīgi, noturīgi pret bojājumiem, bet arī praktiski. Sizala paklāji ir populāri arī tāpēc, ka tie ir pilnīgi noturīgi pret netīrumiem un viegli tīrāmi. Sizala paklāju var putekļsūcināt, neuztraucoties par tā struktūras bojājumiem. Pateicoties izturīgajam materiālam, plakani austie paklāji ir ideāli piemēroti mājām un dzīvokļiem ar mājdzīvniekiem. Ikviens mājdzīvnieku īpašnieks praktiski katru dienu putekļsūc, ko daži paklāji var neizturēt. Par laimi, vadu modeļi ir izturīgi pret šāda veida bojājumiem. Plakani austie paklāji atšķiras arī ar to, ka to pinums ir blīvs, un to konstrukcija atgādina paklāja segumu. Vai varat iedomāties funkcionālāku izstrādājumu? Iespējams, ka nē, tāpēc mūsu interneta veikala piedāvājumā to vienkārši nevarēja trūkt. Pateicoties tam, ka mēs nepārtraukti cenšamies paplašināt savu piedāvājumu, mūsu veikala klienti var baudīt produktus, kas vienmēr tiek radīti, pamatojoties uz aktuālajām tendencēm.

Sizala paklāji - kādus modeļus jūs atrodat?

Reaģējot uz pat visprasīgāko klientu vajadzībām, esam centušies galvenokārt strukturēt savu piedāvājumu tā, lai ikviens šeit varētu atrast sev interesantāko izstrādājumu. Vai sapņojat par smilškrāsas virves paklāju? Tad noteikti aplūkojiet mūsu mūžīgo Cooper kolekciju. Jūs atradīsiet dažus ļoti interesantus paklājus ar mozaīku, dimantiem un visdažādākajiem abstraktiem rakstiem, no kuriem patiešām grūti atraut acis. Vai vēlaties pelēku vai zilu variantu? Ja tas tā ir, tad Loft sērija jums varētu būt interesanta kolekcija. Jūs atradīsiet gan vienkāršus, gan greznākus izstrādājumus, kas tiek novērtēti par to fantastisko kvalitāti. Vai vēlaties iegādāties jaunu krāsainu virvju paklāju? Atbilde uz jūsu cerībām, protams, ir krāsu kolekcija Color. Šīs sērijas paklāji piešķirs jūsu interjeram unikālu raksturu, un jūs noteikti novērtēsiet interesantas krāsu kombinācijas, kuras ir grūti nepamanīt. Īpaši tas, ka kolekcijā Color ir ne tikai interesantas krāsas, bet arī ļoti iespaidīgi raksti. Kā par paklāju ar lapām vai satriecošiem ornamentiem? Esam pārliecināti, ka neatkarīgi no tā, kāda veida paklājs ir jūsu iepirkumu sarakstā, jūs atradīsiet tādu, kas atbildīs jūsu vēlmēm. Dažādu krāsu, rakstu, kā arī formu un izmēru daudzveidība padara sizala paklājus par fantastisku risinājumu gan tradicionālām, gan modernākām telpām. Sizala paklāju var izmantot dzīvojamā istabā, guļamistabā, ēdamistabā, kā arī gaitenī. Protams, nekas netraucē jums izvēlēties vairākas pilnīgi atšķirīgas versijas uzreiz un izvietot tās telpās pēc jūsu izvēles. Izvēloties dekoratīvāku elementu, jūs ļoti ātri padarīsiet paklāju par praktiski galveno telpas rotājumu. Ir vērts arī pieminēt, ka sizala paklāji ir labs risinājums visiem cilvēkiem, kuri cieš no dažādām alerģijām un paaugstinātas jutības. Šim antistatiskajam un videi nekaitīgajam tekstilmateriālam vajadzētu atrast mājvietu katrā mājā un dzīvoklī.

Vairāk
lapā
Rādīt 1 - 48 of 388 vienības
Rādīt 1 - 48 of 388 vienības

Follow us on Facebook