Filtri
Modelis
Forma
Materiāls
Krāsa
Platums
Tīrīt Rādīt

Informacje

Stīgu sizals

Šeit ir 36 preces.

 

Vai meklējat dzīvojamās istabas paklāju, kas papildinās jūsu interjeru un kalpos daudzus gadus? Mēs iesakām izmantot sizala auklu paklājus, kas ne velti bauda neatslābstošu popularitāti. Plašā izvēle un iespēja veidot individuālas kompozīcijas, pateicoties iespējai kombinēt vairākus modeļus, padara tos piemērotus jebkuram iekārt...

 

Vai meklējat dzīvojamās istabas paklāju, kas papildinās jūsu interjeru un kalpos daudzus gadus? Mēs iesakām izmantot sizala auklu paklājus, kas ne velti bauda neatslābstošu popularitāti. Plašā izvēle un iespēja veidot individuālas kompozīcijas, pateicoties iespējai kombinēt vairākus modeļus, padara tos piemērotus jebkuram iekārtojumam. Mūsu sortimentā atradīsiet dažādas krāsas un rakstus, ko viegli pieskaņot telpai. Sizala paklājus var izmantot arī ārpus telpām, jo tie ir izturīgi pret mitrumu un saules gaismu, tāpēc tie ir lieliski piemēroti balkoniem un terasēm.

Vienkāršs veids, kā izveidot pastaigu celiņu, kas atbilst jūsu interjeram

Pērkot paklāju metrā, jums ir liela brīvība - varat izvēlēties vairākus viena paklāja gabalus un iegūt viendabīgas grīdas visā mājoklī neatkarīgi no grīdas vai telpas mērķa. Ir arī iespēja kombinēt dažādus rakstus, lai izveidotu interesantu, individuālu kompozīciju. Katrs gabals tiks precīzi piegriezts, tāpēc jums nav jāuztraucas par smalkiem stūriem un malām. Mūsu piedāvājumā pieejamajiem auklu paklājiem ir vairāki biezumi. Vispopulārākais izmērs ir aptuveni 6 mm, kas nodrošina labu izolāciju, slāpē skaņas, tostarp soļu skaņu, un ir pietiekami mīksts, lai nodrošinātu komfortu staigājot.

Ideāls paklājs priekšnamam

Paklāju paklāji ar īsu pīļu augstumu būs piemēroti dekoram, lai visa kompozīcija būtu saskaņota un grīda būtu pietiekami aizsargāta. Šis paklāju veids ir ideāli piemērots izmantošanai zem dīvāna, galda vai sola. Tiem, kam patīk kontrasti un spēcīgi krāsu akcenti, iesakām izvēlēties dzīvojamās istabas paklājus tādās krāsās kā tumši zila, zaļa vai oranža. Tie atdzīvinās telpu un piešķirs tai dinamiku. To krāsu var akcentēt ar atbilstošiem aksesuāriem, piemēram, spilveniem vai aizkariem - tādējādi viss iekārtojums iegūs viengabalainību. Džutas paklāji ir lielisks papildinājums telpām, kas iekārtotas bohē vai skandināvu stilā. Tas ir materiāls, kas asociējas ar dabīgumu un piešķir telpai siltumu. Raksturīgā krāsa un struktūra padara šo paklāju universālu un eleganti kombinējamu ne tikai ar gaišām, bet arī ar tumšām mēbelēm. Grīdas pārklājums ar paklāju pasargā to no daudziem mehāniskiem bojājumiem, piemēram, skrāpējumiem. Turklāt tas pasargā mājas iemītniekus no grīdas aukstuma un slidenas virsmas. Tāpēc metru garas auklu kaudzes ir lieliski piemērotas gaitenim un priekšnamam. Iespēja individuāli regulēt garumu ļauj viegli pielāgot konkrēto modeli savām vajadzībām. Krāsu un rakstu daudzveidība ļaus arī estētiski apvienot paklāja toni ar dominējošo interjera iekārtojumu. Sizala paklāju var izmantot arī virtuvē, īpaši, ja tajā ir ēdamistabas zona.

Sizala auklu paklāju priekšrocības

Ja vēlaties iegādāties paklāju, kas kalpos ilgu laiku, tad labs risinājums ir stīgu paklājs. Šāds modelis ir ne tikai ļoti funkcionāls, jo ir piemērots gan virtuvei, gan vannas istabai, gan viesistabai un gaitenim, bet arī izgatavots no augstas kvalitātes dzijas - polipropilēna. Pateicoties aušanai ar mašīnu, izstrādājumu raksturo augsta izturība un ilgs kalpošanas laiks. Materiāls ir ieteicams alerģiskiem cilvēkiem - sintētiskajām šķiedrām raksturīgais ciešais audums un struktūra neaiztur putekļus. Turklāt šāda veida dzija neveicina putekļu ērcīšu un sēnīšu veidošanos, tāpēc mājsaimniecība var justies droši. Plakani austs paklājs ir ideāls risinājums arī četrkājaino dzīvnieku īpašniekiem, jo no tā ir viegli un ātri noņemt paliekošos matus. Nenoliedzama auklu paklāju priekšrocība ir tā, ka tos ir viegli tīrīt. Tos nebojā mājsaimniecības putekļu sūcējs, un lielāku netīrumu gadījumā bieži vien pietiek ar traipu noslaucīšanu ar mitru drānu. Audumam ir arī antistatisks efekts. Lietošanas laikā tas nezaudē blīvumu un neizbalē saulē. Pateicoties sintētisko šķiedru izmantošanai, sizala paklāji saglabā spilgtas krāsas un augstu kvalitāti, un ir pieejami par pievilcīgām cenām. Iespēja sagatavot tos atbilstoši izmēram arī pozitīvi ietekmē ietaupījumus. Ražošanā tiek izmantotas modernas aušanas metodes un tehnikas, tāpēc, neraugoties uz mākslīgā materiāla izmantošanu, tie pēc funkcionalitātes un kvalitātes ir ļoti līdzīgi dabiskajiem paklājiem. Mēs arī iesakām zem paklāja izmantot pretslīdošus paklājiņus, kas pasargā no paklāja pārvietošanās un neietekmē lietošanu.

Vairāk
Rādīt 1 - 36 of 36 vienības
Rādīt 1 - 36 of 36 vienības

Follow us on Facebook