Filtri
Krāsa
Izmērs
Platums
Tīrīt Rādīt

Informacje

Paklāju segumi

Šeit ir 910 preces.

Apskatiet mūsu plašo gatavo izmēru klāstu sadaļā Paklāji pēc izmēra. Mēs piedāvājam dažādu rakstu un krāsu paklājus. Tie ir piemēroti gan mājām un dzīvokļiem, gan uzņēmumiem un iestādēm. Šādu izstrādājumu priekšrocība ir vienkāršība un ātrums šāda materiāla novietošanā uz grīdas. Pateicoties mūsdienu teh...

Apskatiet mūsu plašo gatavo izmēru klāstu sadaļā Paklāji pēc izmēra. Mēs piedāvājam dažādu rakstu un krāsu paklājus. Tie ir piemēroti gan mājām un dzīvokļiem, gan uzņēmumiem un iestādēm. Šādu izstrādājumu priekšrocība ir vienkāršība un ātrums šāda materiāla novietošanā uz grīdas. Pateicoties mūsdienu tehnoloģijām, mūsu paklāji neuzsūc lielu daudzumu putekļu ērcīšu un ir viegli tīrāmi. Paklāji ir interesanta alternatīva guļamistabām, bērnu istabām, restorāniem un daudzām citām vietām, kur ir svarīgs mājīgs interjers.

"Man ir alerģija pret paklājiem!" - frāze, ko, iespējams, ikviens jau ir dzirdējis. Tomēr tam nav nekāda sakara ar patiesību, jo alerģija pret paklājiem vienkārši nepastāv! Skandināvijas zinātnieku pētījumi ir neapšaubāmi pierādījuši, ka starp paklājiem un alerģijām nav nekādas saistības. Laikā no 1975. līdz 1995. gadam Zviedrijā trīskāršojās alerģiju slimnieku skaits. Tajā pašā laikā vairāk nekā 70 % mājokļu no guļamistabām tika izņemti paklāji, aizstājot tos ar cietajiem grīdas segumiem.

Vairāk
lapā
Rādīt 1 - 48 of 910 vienības
Rādīt 1 - 48 of 910 vienības

Follow us on Facebook