Filtri
Forma
Materiāls
Modelis
Krāsa
Izmērs
Tīrīt Rādīt

Informacje

Ovāls

Šeit ir 21 preces.

 

Ikviens, kurš kādreiz ir mēģinājis iekārtot savu jauno māju vai dzīvokli vai pat pārveidot atsevišķu interjeru, labi zina, cik sarežģīts un grūts var būt šis uzdevums. Galu galā mums ir jānodrošina, lai mūsu telpas būtu ne tikai funkcionālas, bet arī estētiski pievilcīgas. Tāpēc ir vērts rūpēties par piederumiem, a...

 

Ikviens, kurš kādreiz ir mēģinājis iekārtot savu jauno māju vai dzīvokli vai pat pārveidot atsevišķu interjeru, labi zina, cik sarežģīts un grūts var būt šis uzdevums. Galu galā mums ir jānodrošina, lai mūsu telpas būtu ne tikai funkcionālas, bet arī estētiski pievilcīgas. Tāpēc ir vērts rūpēties par piederumiem, ar kuriem mēs sevi ieskaujam. Mūsu interneta veikals Dywany Łuszczów piedāvā plašu augstas kvalitātes paklāju klāstu, kam grūti palikt vienaldzīgam. To popularitāti, protams, nodrošina fenomenāla kvalitāte, ļoti labu materiālu izmantošana, estētiska apdare un pievilcīga cena. Uzņēmumā Dywany Łuszczów mēs pierādām, ka, pretēji tam, kā varētu šķist, interesantu tekstilizstrādājumu saskaņošanai nebūt nav jābūt sarežģītai. Plašais dažādu versiju klāsts nepadara problēmu piemeklēt interesantu variantu - gan tradicionālam, gan modernākam interjeram. Mēs garantējam, ka būsiet apmierināts ar mūsu izvēli.

Kurai telpai vislabāk piemērots ovāls paklājs?

Praktiski katram, jo ovāls ir īpaši maiga un gracioza forma. Malu līnija ir maigāka nekā taisnstūra modeļiem, tāpēc tie neaizņem mazas vai šauras telpas. Labi saskaņota krāsa piešķir telpai klasi un greznību. Tas ir labs risinājums, ja telpā ir daudz mēbeļu un izkārtojums izmanto arī telpas stūrus. Ovāls paklājs sniedz daudz vairāk vietas telpas iekārtošanai, un uz tā stūriem nav nepieciešams novietot aprīkojumu. Tādējādi stūrī novietots skapis vai krēsls labi saderēs ar paklāja noapaļoto malu, aizpildot brīvo telpu un vienlaikus netraucējot mēbeļu aizņemtajai platībai.

Kā izvēlēties ovālu paklāju savai viesistabai?

Dzīvojamā istaba ir telpa, kurā jūs pavadāt daudz laika, tāpēc ir svarīgi izveidot mājīgu un ērtu vietu. Ovāls paklājs labi noderēs ne tikai mazākās kvadrātveida telpās, bet arī telpās, kuru pamatā ir taisnstūris. Jūs, iespējams, pamanījāt, ka ovālie paklāji savu popularitāti sasniedza pagājušā gadsimta piecdesmitajos un sešdesmitajos gados, un mūsdienu tendencēm patīk iedvesmoties no šiem laikiem, tāpēc, ja plānojat iekārtot viesistabu retro stilā, ko bieži vien dēvē par klasisko, šī būs laba izvēle. Šādu iekārtojumu var modernizēt ar interesantu dizainu, un dažādu stilu apvienošana palīdz radīt individuālu dekoru, kas atbilst īpašnieka raksturam. Mūsdienu kompozīcijas bieži vien balstās uz modernu modeli, piemēram, boho stilu. Ja jūs nebaidāties no rakstiem, tad deriet uz interesantu apdari!

Ovālais paklājs ir ideāli piemērots mazām telpām!

Ļoti bieži šāda forma ir atrodama vannas istabās. Kāpēc? Ovāls paklājs labi noder šādās nelielās telpās un pilda savu funkciju - tas nodrošina komfortu un aizsardzību pret aukstām grīdām, vienlaikus nepārblīvējot telpu. Turklāt vannas istabā bieži parādās pusapaļas armatūras, ovāls izlietne vai dušas paliktnis. Tas rada apļveida harmoniju kopējā dizainā, kas labvēlīgi ietekmē telpas plašumu. Ovālie paklāji smilškrāsas, pelēkā vai maigos pasteļtoņos labi izskatās guļamistabā, piešķirot tai mājīgumu. Tie ideāli papildinās šauras telpas daļas gan gultas sānos, gan priekšpusē. Blīvi austie paklāji pieklusinātos toņos ir arī elegants dekoratīvs elements darba kabinetos un birojos.

Ovāls paklājs zem mēbelēm

Ir vērts atcerēties, ka papildus savai neapšaubāmi dekoratīvajai funkcijai paklāja uzdevums ir arī aizsargāt grīdu no bojājumiem un pasargāt kājas no aukstuma - ikviens zina, cik patīkami ir staigāt pa materiālu, kas ir patīkams pieskārienam. Tāpēc to bieži izmanto zem mēbelēm, īpaši dzīvojamā istabā. Ovālas formas paklājs zem dīvāna vai soliņa ļauj aizpildīt vietas, kur jūs pavadāt visvairāk laika un visbiežāk pieskaraties grīdai. Paklāja ovālā forma neierobežo platību, tāpēc telpa optiski šķiet plašāka, nekā tā ir patiesībā. Turklāt maigā līnija ļauj maksimāli izcelt interjera dizaina elementus.

Ovāls paklājs - kādu materiālu izvēlēties?

Kādēļ ir tik svarīgi izvēlēties piemērotu audumu, lai tas atbilstu platībai, kurā tiks ieklāts paklājs? Katrā telpā ir atšķirīgi apstākļi, tāpēc, izvēloties gudri, jūs ilgāk varēsiet baudīt labi uzturētu izstrādājumu. Ja meklējat aksesuāru, ko novietot, piemēram, koridora ieejas tuvumā, izvēlieties paklāju ar īsu kaudzi, vēlams, no mākslīga materiāla. No poliestera vai polipropilēna izgatavoti izstrādājumi būs piemēroti, jo tos ir viegli uzturēt tīrus. Uzmanību pelnījuši arī no akrila izgatavotie materiāli - tie ir ļoti izturīgi, saglabā krāsas un nemuļķojas spiediena ietekmē. Vannas istabām noteikti ir vērts izvēlēties tos, kuriem ir augsta absorbcijas spēja un izturība pret mitrumu. Ir izdevīgi, ja vilna ir mīksta, jo tā palielina komfortu mājas aprūpes laikā. Dzīvojamās istabas un guļamistabas sniedz vislielāko brīvību gan materiāla, gan pūru garuma ziņā. Šeit svarīgāks ir raksts un krāsa, jo tiem ir jāsaskan ar dominējošo iekārtojumu. Šīs ir arī ideālas telpas, kur izmantot dabīgo vilnu, kas, pareizi kopjot, kalpos daudzus gadus, sniedzot patīkamu siltumu un komfortu. Ja jums ir mājdzīvnieki vai plānojat ar ovālu paklāju iekārtot bērnu istabu, pārliecinieties, ka izvēlētais izstrādājums ir mazgājams veļasmašīnā vai to var tīrīt mājās.

Pārbaudiet mūsu piedāvājumu un atrodiet sev piemērotu paklāju!

Mūsu veikalā mēs koncentrējamies uz daudzveidību, tāpēc piedāvājam dažādu krāsu, rakstu un izmēru ovālos paklājus.

Ar mums jūs varat izrotāt savu dzīvojamo istabu, guļamistabu vai gaiteni.

Vairāk
Rādīt 1 - 21 of 21 vienības
Rādīt 1 - 21 of 21 vienības

Follow us on Facebook