Filtri
Forma
Materiāls
Modelis
Krāsa
Izmērs
Tīrīt Rādīt

Informacje

Guļamistaba

Šeit ir 701 preces.

 

Guļamistabas paklāji ir svarīga telpas dizaina sastāvdaļa. Interjeram jābūt intīmam, relaksējošam un mierīgam. Tāpēc guļamistabas paklāji jāizvēlas tā, lai tie atbilstu konkrētām prasībām. Tas ietver arī prieku ar basām kājām staigāt pa mīkstu, pūkainu materiālu. Daudziem cilvēkiem celšanās no rīta asociējas ar grīdas aukstumu. ...

 

Guļamistabas paklāji ir svarīga telpas dizaina sastāvdaļa. Interjeram jābūt intīmam, relaksējošam un mierīgam. Tāpēc guļamistabas paklāji jāizvēlas tā, lai tie atbilstu konkrētām prasībām. Tas ietver arī prieku ar basām kājām staigāt pa mīkstu, pūkainu materiālu. Daudziem cilvēkiem celšanās no rīta asociējas ar grīdas aukstumu. Diez vai kādam patīk ātri pamest silto gultas telpu. Šo problēmu var palīdzēt atrisināt pūkaini guļamistabas paklāji. Tie arī padarīs telpas interjeru atmosfēriskāku, siltāku un mājīgāku. Tas ir elements, kura nedrīkst trūkt nevienā guļamistabā.

Paklāji guļamistabai - kāpēc tas ir tā vērts?

Guļamistabas paklāji vispirms un galvenokārt ir veids, kā sasildīt interjeru. Šajā telpā mēs parasti pavadām laiku ne tikai guļot, bet arī atpūšoties un relaksējoties. Tāpēc būs patīkamāk pavadīt laiku mājīgā interjerā. Guļamistabas paklājiņiem ir viena būtiska priekšrocība - kad izvelkat kājas no segas un noliekat tās uz zemes, tās būs uz mīksta, silta auduma, nevis uz aukstas grīdas. Ir patīkami spert pirmo soli uz šādu piederumu. Daudzi cilvēki izvēlas divus nelielus guļamistabas paklājus blakus gultai - katrā gultas pusē. Modīgi guļamistabas paklāji papildina visu istabas dizainu. Ar viņu palīdzību jūs varat piešķirt interjeram unikālu raksturu. Ir vērts izvēlēties biezākus modeļus, kas nodrošinās ļoti labu izolācijas slāni. Turklāt šādi guļamistabas paklāji lēnāk nolietojas un nodilst - tie kalpos gadiem ilgi ļoti labā stāvoklī. Jāatzīmē arī tas, ka guļamistabas paklāji var palīdzēt nodalīt noteiktas zonas. Lielākos var novietot pie gultas, bet mazos - zem tualetes galdiņa - tad grima uzklāšanai nebūs aukstas kājas.

Guļamistabas paklāji - modeļu, rakstu un krāsu bagātība

Paklājs guļamistabā zem gultas un ne tikai ir svarīgs šī interjera dekora elements. Ražotāji piedāvā dažādus modeļus, kas atšķiras pēc dizaina, krāsas un pūru veida. Piedāvājumā ir bagātīgs austrumniecisku, modernu, sintētisku, vilnas, raibu paklāju un daudzu citu paklāju klāsts. Guļamistabas paklāji var būt izgatavoti no vilnas, akrila, polipropilēna, poliestera un citiem materiāliem. Kurus guļamistabas paklājus izvēlēties? Gultas paklājs var pārveidot guļamistabu par pavisam citu vietu. Modeļi ar ģeometriskām formām lieliski iederēsies interjerā ar citiem abstraktiem rakstiem. Šādā veidā jūs varat piešķirt telpai ārkārtīgi modernu raksturu. Guļamistabas paklāji ar dekoratīviem aksesuāriem noteikti iederēsies klasiskā interjerā. Pelēki guļamistabas paklāji labi iederēsies gandrīz jebkura stila telpās, tostarp modernās un minimālisma istabās. Ar krāsainu papildinājumu palīdzību jūs varat pabeigt interjera dizainu un izcelt tā raksturu. Balts guļamistabas paklājs ir piemērots minimālisma, modernisma, skandināvu un pat tradicionāla vai klasiska stila interjeriem. Tas noteikti ir viens no universālākajiem piederumiem. Starp pēdējo sezonu hitiem var minēt guļamistabas paklājus zemes un dabas krāsās. Tās ir dabiskas krāsas, kas padara interjeru par miera un svētlaimīgas relaksācijas oāzi. Populāri ir, piemēram, smilškrāsas, zaļi un brūni modeļi. Vēl viena guļamistabas paklāju tendence ir ziedu raksti. Šādi daudzi cilvēki pauž savu mīlestību pret dabu. Ziedu motīvi ir universāli un mūžīgi, tie ātri neiziet no modes, tāpēc tas ir ieguldījums gadiem ilgi. Ziedu raksts atsvaidzinās interjeru un piešķirs tam dabiskuma elpu. Nevar nepieminēt arī paklājus ar austrumnieciskiem rakstiem. Neatkarīgi no tā, vai tas ir apaļš vai taisnstūra formas guļamistabas paklājs, austrumu motīvi lieliski iederēsies telpā, piešķirot tai mājīgumu. Košmataini guļamistabas paklāji ir populāri jau daudzus gadalaikus. Garais, mīkstais pūslis lieliski izolē no aukstuma un ļauj ērti staigāt pa to pat ar basām kājām - tikai pēc tam, kad esat izgājis no gultas.

Kuru guļamistabas paklāju izvēlēties?

Krāsa un stils nav vienīgie faktori, kas jāņem vērā, izvēloties guļamistabas paklāju. Zemāk ir aprakstīti daži svarīgi elementi, kas jums jāņem vērā, meklējot. Forma. Parasti ir taisnstūra formas guļamistabas paklāji, taču interesanta dažādība var būt apaļi vai nelieli kvadrātveida modeļi. Izmērs. Mazie guļamistabas paklājiņi pie gultas lieliski papildinās interjera dizainu. Lielākiem guļamistabas paklājiem jābūt ar malām abās mēbeļu pusēs. Nav ieteicams izvēlēties lielu modeli, kas aizņemtu visu telpas grīdu. Paklāju nedrīkst apstrādāt kā paklāju. Biezums. Modelis ar garāku pūru nodrošinās lielisku izolāciju. Tomēr, ja vēlaties, lai tīrīšana būtu ātrāka un vieglāka, varat izvēlēties guļamistabas paklāju ar īsu kaudzi. Papildiniet savu interjeru. Paklāja krāsu ir ieteicams saskaņot ar citiem dekoratīvajiem elementiem telpā, piemēram, dekoratīvajiem spilveniem, gultas pārklāju vai aizkariem.

Vairāk
lapā
Rādīt 1 - 48 of 701 vienības
Rādīt 1 - 48 of 701 vienības

Follow us on Facebook