Filtri
Forma
Materiāls
Modelis
Krāsa
Izmērs
Platums
Tīrīt Rādīt

Informacje

Istaba

Šeit ir 1961 preces.

 

Jauna dzīvokļa iekārtošana vai dekorēšana ir diezgan liels izaicinājums. Dažkārt mūs ierobežo vieta, citkārt - neliels budžets. Tomēr ir dekoratīvo aksesuāru grupa, ko var uzskatīt par ekonomisku veidu, kā atsvaidzināt interjera dizainu. Starp tiem ir paklāji. Tas ir universāls aksesuārs, ko var lieliski iestrādāt gandrīz jebkur...

 

Jauna dzīvokļa iekārtošana vai dekorēšana ir diezgan liels izaicinājums. Dažkārt mūs ierobežo vieta, citkārt - neliels budžets. Tomēr ir dekoratīvo aksesuāru grupa, ko var uzskatīt par ekonomisku veidu, kā atsvaidzināt interjera dizainu. Starp tiem ir paklāji. Tas ir universāls aksesuārs, ko var lieliski iestrādāt gandrīz jebkurā telpā - no dzīvojamās istabas, vannas istabas līdz pat virtuvei. Paklāji kļūst arvien populārāki, atgriežoties pie graciozitātes. Mūsu piedāvājumā atradīsiet augstākās kvalitātes paklājus un grīdsegas katrai mājas istabai.

Kāpēc interjera dizainā izmantot paklāju?

Paklājs ir daudzpusīgs aksesuārs, kas noder jebkurā telpā. Tam ir daudz priekšrocību, kuras novērtē arvien vairāk lietotāju. Kāpēc jums vajadzētu izvēlēties paklājus kā interjera dizaina papildinājumu?

 • Tas ir stilīgs aksesuārs, kas var papildināt jūsu interjera dizainu. Daudzi uzskata, ka tas ir punkts virs "i". Tas ir vienkāršs veids, kā sasildīt interjeru un piešķirt tam mājīgumu.
 • Paklāji patīkami sasilda kājas, izolējot grīdas aukstumu. Tāpēc neatkarīgi no telpas var staigāt basām kājām, neuztraucoties par apsaldētām pēdām.
 • Paklāji palīdz nodalīt telpas zonas. Tāpēc tās ir lieliski piemērotas maziem dzīvokļiem, kur viens interjers pilda vairākas dažādas funkcijas.
 • Paklājs efektīvi slāpē troksni.
 • Tas arī lieliski aizsargā grīdu no netīrumiem un bojājumiem. Paklājus var izsūkt ar putekļu sūcēju un arī izmazgāt ar šampūnu, kas noteikti atvieglo telpas uzturēšanu kārtībā.
 • Pretslīdes paklāji nodrošina drošību un komfortu. Tie ir neaizstājami mājās, kurās ir mazi bērni un vecāka gadagājuma cilvēki. Tie samazina paslīdēšanas un līdz ar to sāpīgu kritienu un iespējamo traumu risku.
 • Mīkstie paklāji amortizē, tāpēc tie ir ieteicami cilvēkiem, kuri sūdzas par muguras sāpēm un nogurušām kājām.
 • No antialerģiskiem un antistatiskiem materiāliem izgatavots paklājs ir ideāli piemērots mājokļiem, kuros ir alerģiski cilvēki. Uz šāda veida materiāla virsmas neattīstās nevēlami organismi vai sēnītes.

Mūsu veikals piedāvā plašu paklāju klāstu, kas piemērots jebkurai telpai un stilam. Tie pārsteidz ne tikai ar savu skaisto dizainu, bet arī ar augsto kvalitāti. Jūs noteikti atradīsiet sev piemērotu paklāju, ņemot vērā savas vajadzības un mājas interjera dizainu. Visi mūsu piedāvātie modeļi atbilst mūsdienu tendencēm.

Istabas - kur izvēlēties paklāju?

Dzīvoklī ir vairākas istabas, un katra no tām ir iekārtota citādi. Papildinājumi tiek izvēlēti tā, lai tie būtu ne tikai pievilcīgi, bet arī funkcionāli. Mēs iesakām, kā izvēlēties paklāju konkrētai telpai.

 • Virtuve. Šī ir telpa, kurā grīda ir pakļauta dažādu veidu netīrumiem. Paklājs virtuvē būs ne tikai interesants dizaina papildinājums, bet arī pasargās grīdu no netīrumiem un bojājumiem. Turklāt, ja kaut kas krīt, ir mazāks risks, ka tas var salūzt uz mīkstā materiāla. Virtuves paklājiņiem jābūt viegli tīrāmiem. Ir labi, ja tos var mazgāt veļas mašīnā.
 • Dzīvojamā istaba. Daudzi cilvēki nevar iedomāties, ka šajā telpā trūktu paklāja. Un tas ir pareizi. Šeit mēs pavadām lielāko daļu laika un uzņemam viesus. Tāpēc ir vērts parūpēties, lai interjers būtu mājīgs un aicinošs. Dzīvojamās istabas gadījumā varat izvēlēties paklāju ar zemu, vidēju vai augstu kaudzi. Viss ir atkarīgs no vēlamā efekta. Dzīvojamā istaba bieži vien ir vieta, kur cilvēkiem patīk gulēt uz grīdas, tāpēc ir svarīgi izvēlēties mīkstu un viegli tīrāmu paklāju.
 • Priekšnams. Šajā telpā ir liela kustība. Tās grīda ir arī vairāk pakļauta netīrumiem. Šajā gadījumā jāizvēlas tāds paklājs, kuru ir viegli uzturēt tīru un kurš vienlaikus atbilst interjera stilam. Galu galā jūsu apmeklētāji to redzēs, tiklīdz viņi pārkāps jūsu mājas slieksni. Laba ideja ir paklājs, kuru ir viegli uzturēt tīru.
 • Guļamistaba. Kā atpūtas un relaksācijas vietai tai ir nepieciešams atbilstošs interjera dizains. Ir vērts parūpēties, lai šī telpa būtu mājīga. Interesants risinājums ir paklāji ar garāku kaudzi. Ir patīkami uz tām uzkāpt ar basām kājām uzreiz pēc izkāpšanas no gultas. Jauki ir divi mazāki paklājiņi abās gultas pusēs.
 • Vannas istaba. Šajā telpā ir vērts likt ne tikai uz estētiku, bet arī uz praktiskumu. Vannas istabas paklājam jābūt izgatavotam no izturīga materiāla, mitrumizturīgam un viegli tīrāmam. Jūsu mājiniekiem noteikti būs patīkami staigāt basām kājām pa mīkstu paklāju, nevis aukstām flīzēm.
 • Bērnu istaba. Paklājam mazuļa istabā jābūt mīkstam, viegli tīrāmam un izturīgam. Ir labi, ja tas ne tikai papildina telpas interjeru, bet arī pasargā no nepatīkamām kritienu sekām. Turklāt paklājs ļauj bērnam ērti spēlēties. Jaunākajiem mājsaimniecības locekļiem ieteicams izvēlēties alerģijai draudzīgu modeli.

Telpai piemērots paklājs padarīs interjeru burvīgu. Tas ir lielisks veids, kā piešķirt tai mājīgumu un harmoniju. Paklāji ir arī veids, kā ekonomiski atsvaidzināt interjeru, neradot lielus izdevumus par renovāciju.

Vairāk
lapā
Rādīt 1 - 48 of 1961 vienības
Rādīt 1 - 48 of 1961 vienības

Follow us on Facebook