Filtri
Forma
Materiāls
Modelis
Krāsa
Izmērs
Tīrīt Rādīt

Informacje

Paklāji pēc izmēra

Šeit ir 246 preces.

 

Lai gan tirgū ir daudz dažādu paklāju, dažkārt var gadīties, ka neviens no piedāvātajiem modeļiem... mums vienkārši nederēs. Mēs šeit nedomājam par estētiskiem iemesliem, jo tekstilizstrādājumu ir tik daudz, ka ikvienam vajadzētu atrast sev kaut ko interesantu. Mēs, protams, runājam par izmēriem, jo dažkārt ir grūti paredzēt, kā...

 

Lai gan tirgū ir daudz dažādu paklāju, dažkārt var gadīties, ka neviens no piedāvātajiem modeļiem... mums vienkārši nederēs. Mēs šeit nedomājam par estētiskiem iemesliem, jo tekstilizstrādājumu ir tik daudz, ka ikvienam vajadzētu atrast sev kaut ko interesantu. Mēs, protams, runājam par izmēriem, jo dažkārt ir grūti paredzēt, kāds, ļoti raksturīgs izmērs būtu interesants mūsu klientam. Šī iemesla dēļ šajā kategorijā mēs piedāvājam paklājus pēc pasūtījuma, kas var būt lielisks risinājums, ja meklējat konkrētu izmēru. Vai vēlaties ļoti mazu vai, gluži pretēji,... milzīgs modelis? Izvēlieties savu sapņu paklāju pēc pasūtījuma pie mums jau tagad un izbaudiet fantastisko meistarību. Uzņēmumā Dywany Łuszczów mēs pierādām, ka, pretēji tam, ko jūs domājat, ideāla piemērota paklāja iegādei nav jāpatērē daudz laika tā meklēšanai, kā arī nav jāprasa ļoti augsta cena.

Pēc individuāla pasūtījuma izgatavoti paklāji - kāpēc tos izvēlēties?

Pats par sevi saprotams, ka visplašāk pieejamie un populārākie paklāju izmēri parasti atbilst mūsu vēlmēm attiecībā uz daudzu telpu dizainu. Tomēr nevar noliegt, ka ir ļoti iespējams, ka mēs vēlēsimies paklāju izmērus, kas ... būs grūti iegādāties. Tāpēc šeit atradīsiet dažādus tekstilizstrādājumu modeļus, kuru izmērus var pielāgot tieši jūsu vajadzībām. Izvēloties individuāli pielāgotu paklāju, jums ir garantija, ka tas lieliski iederēsies jūsu telpā. Tas viss, pateicoties tam, ka mūsu veikalā esam sagatavojuši risinājumu, kas ļauj klientiem pielāgot interesējošā paklāja izmēru un formu. Tas tiek darīts, izmantojot īpašu klienta izveidotu veidni, kas ir vienkārši viņu interesējošās versijas zīmējums. Tas ir ērts risinājums, jo mums ir iespēja ietekmēt izvēlētā paklāja varianta galīgo izskatu, kas, protams, palīdz izvairīties no vilšanās. Daudziem no mums nereti gadās nonākt situācijā, kad nopirktais paklājs ir pārāk garš vai pārāk īss..... Izvēloties pēc izmēra gatavotu paklāju, tas noteikti nenotiks. Pielāgotus paklājus var iegādāties jebkurai mājas vai dzīvokļa telpai. Ja iekārtojat dzīvojamo istabu, guļamistabu, bērnu istabu vai gaiteni un vēlaties perfekti piemērotu paklāju, izvēlieties pēc izmēra izgatavotu paklāju.

Ko vēl raksturo mūsu pēc izmēra izgatavotie paklāji?

Esam vairākkārt minējuši, ka mūsu prioritāte ir piedāvāt produktus, kas pārsteidz ar savu augsto kvalitāti. Protams, ne savādāk tas ir arī ar mūsu pasūtījuma paklājiem, kas tiek veidoti, pievēršot vēl lielāku uzmanību katrai detaļai. Mēs apzināmies, ka, iekārtojot telpu, pārāk īss vai pārāk garš paklājs var negatīvi ietekmēt galīgo dizainu. Tāpēc, pasūtot pie mums 144x132 vai 267x210 izmēra paklāju, varat būt droši, ka saņemsiet tieši šādu paklāju. Vēl viena mūsu paklāju priekšrocība, protams, ir to lieliskā funkcionalitāte un skaistā apdare. Modeļi, ko varat iegādāties Dywany Łuszczów, labi kalpos jums un vienlaikus ļoti ātri kļūs par īstu interjera rotājumu, kurā tos izvietosiet. Bieži vien pēc pasūtījuma izgatavots paklājs var ļoti ātri kļūt par telpas, kurā tas ir novietots, galveno rotājumu - tas jo īpaši attiecas uz īpaši lieliem tekstilizstrādājumiem. Visi mūsu pārdotie paklāji ir pilnīgi jauni un nelietoti. Ja preces tiek pasūtītas pēc mūsu klientu pieprasījuma - pasūtījumi tiek veikti saskaņā ar pircēju individuālajiem pieprasījumiem un vēlmēm.

Vēlreiz iesakām iepazīties ar ieteikumiem, ko esam sagatavojuši šajā kategorijā. Mēs garantējam, ka jūsu paklājs var būt tieši tāda izmēra, kādu vēlaties. Mēs garantējam, ka jūsu paklājs var būt tieši tāda izmēra, kādu vēlaties, un jums nav jābaidās, ka tas jebkādā veidā ietekmēs tā izskatu vai kvalitāti. No mums iegādātie tekstilizstrādājumi kalpos patiešām ilgi, tos būs viegli uzturēt tīrus un vienkārši... ...ļoti jauki. Lielāko daļu mūsu paklāju var viegli izmazgāt un izsūkt mājās, tāpēc nav nepieciešams tos vest uz specializētu veļas mazgātavu. Vai jūs sapņojat par apaļu paklāju zilos toņos un ārkārtīgi unikālā izmērā? Vai arī jūs vēlaties gaitenim izmantot piesmaku brūnu modeli, kas fantastiski klās praktiski visu grīdu? Izmantojiet mūsu piedāvājumu un izbaudiet paklājus, kas ir atbilde uz visprasīgāko klientu vajadzībām. Novēlam jums veiksmīgu iepirkšanās pieredzi.

Vairāk
lapā
Rādīt 1 - 48 of 246 vienības
Rādīt 1 - 48 of 246 vienības

Follow us on Facebook