Filtri
Modelis
Forma
Materiāls
Krāsa
Platums
Tīrīt Rādīt

Informacje

Gumijots

Šeit ir 122 preces.

 

Esam sagatavojuši plašu piedāvājumu ar krāsainiem, augstas kvalitātes paklājiem, kas izdaiļos jebkuru telpu un vienlaikus pienācīgi aizsargās gan mājiniekus, gan grīdas. Mūsu pretslīdes paklāji ir lielisks risinājums cilvēkiem, kuri nevēlas piestiprināt paklāju tieši pie grīdas, bet tomēr vēlas būt pārliecināti, ka tas ne...

 

Esam sagatavojuši plašu piedāvājumu ar krāsainiem, augstas kvalitātes paklājiem, kas izdaiļos jebkuru telpu un vienlaikus pienācīgi aizsargās gan mājiniekus, gan grīdas. Mūsu pretslīdes paklāji ir lielisks risinājums cilvēkiem, kuri nevēlas piestiprināt paklāju tieši pie grīdas, bet tomēr vēlas būt pārliecināti, ka tas nekustas un neslīd. Šāda aizsardzība ir ļoti svarīga, ja mājās ir mazi bērni, kas bieži skraida pa gaiteņiem, un vecāka gadagājuma cilvēki - gumijots paklājs viņiem nodrošinās lielāku drošību.

Komforts, estētika un drošība

Izvēloties pretslīdēšanas paklāju, jums nav jāatsakās no interesanta vai eleganta dizaina. Piedāvātie modernie gumijotie paklāji ir izgatavoti no klasiskiem audumiem un ir pieejami dažādos dizainos un krāsās. Izvēle ir patiešām plaša - gan modeļi, gan izmēri. Īpašība, kas tos atšķir no standarta paklājiem, ir zem tiem uzstādītais gumijotais slānis. Tas garantē, ka pat aktīvi lietojot tā paliks vietā, kur tā ir ieklāta, un neslīdēs pa flīzēm vai paneļiem. Šī odere ir izgatavota no augstas kvalitātes gumijas, kas saglabā elastību daudzus gadus. Kombinācijā ar piemērotu virsējo slāni tas saglabās noturību pret mitrumu un UV starojumu, un līdz ar to pretslīdošā apakšdaļa nesadrups un nezaudēs savu funkcionalitāti.

Kur vislabāk izmantot pretslīdošus paklājus?

Pateicoties dekoratīvajam virsējam slānim, gumijotus paklājus var izmantot jebkurā telpā. Tie palīdz saglabāt drošību, ierobežojot paklāja pārvietošanās iespēju. Tās visbiežāk tiek izmantotas telpās, kur visbiežāk ir slidenas grīdas, t. i., virtuvēs un vannas istabās. Populāri ir arī izmantot pretslīdošus paklājus uz kāpnēm vai gaiteņos. Tas ievērojami samazina ne tikai kritiena, bet arī paklupšanas iespēju, jo šāds paklājs labāk pieguļ zemei visā tās virsmā. Šo risinājumu iesakām izmantot arī bērnu istabās. Tas pasargās jūsu bērnus no iespējamiem negadījumiem, turklāt tas nodrošinās, ka paklājs nepārvietosies pa istabu, bet turēsies noteiktā vietā. Tas nodrošina ne tikai mazuļu drošību, bet arī komfortu. Pastāv lielāka iespēja, ka bērns spēlēsies uz paklāja, nevis uz aukstas vai cietas grīdas. Protams, paklājus var izmantot visās telpās - birojos, darba kabinetos, dzīvojamās istabās vai guļamistabās. Šāds ieguldījums palielina mājsaimniecības drošību.

Atrodiet savām vajadzībām atbilstošu modeli

Mūsu piedāvājumā mēs koncentrējamies uz daudzveidību, tāpēc darām visu iespējamo, lai piedāvātu pēc iespējas vairāk modeļu. Mūsu piedāvājuma priekšrocība ir pretslīdes paklāju pieejamība metros. Pateicoties tam, mūsu klienti var izrotāt un aizsargāt jebkuru mājas vai dzīvokļa daļu - kāpnes, gaiteņus vai priekštelpas - pat tad, ja tām ir daudz līkumu, stūru vai neregulāras formas. Visu izmēru paklāji garantē labu saķeri. Pieejamo paklāju platums ir no 50 cm līdz 133 cm, bet, ja jums nepieciešams cits izmērs, lūdzu, sazinieties ar mums, un mēs redzēsim, ko varam darīt. Garums ir tieši tāds, kāds jums ir nepieciešams un kādu jūs deklarējat, iepērkoties. Mēs nodrošinām precīzu apstrādi, tāpēc pat tad, ja jūs sagriežat paklāju pēc izmēra, jums nav jāuztraucas, ka tā dēļ tas ātrāk sabojāsies. Pāļu augstums garantē komfortu, kas ir vienlīdz svarīgi, izvēloties ideālu neslīdošo paklāju jūsu mājai. Ikvienam patīk kāpt uz mīksta un taustes ziņā patīkama materiāla.

Pieejamie auduma veidi

Starp audumiem, no kuriem izgatavo paklājus, ir poliamīds un polipropilēns. Mākslīgās šķiedras ir vieglāk tīrāmas, tām ir laba siltumizolācija un ilgs kalpošanas laiks. Pieejamais pāļu augstums ir no 2 mm līdz pat vairāk nekā 7 mm. Mūsdienu tehnoloģijas ļauj izgatavot augstas kvalitātes paklājus no mākslīgajām šķiedrām. Tās ir patīkamas uz tausti, un neliela netīruma gadījumā pietiek tās noslaucīt ar mitru drānu. Ieteicams kaudzes augstumu pielāgot apstākļiem, kādos paklājs tiks izmantots. Ja to paredzēts izmantot mitrā vietā, labāk izvēlēties vidēja garuma pūru. Bērnu istabā vai guļamistabā varat atļauties augstu pūru, lai saglabātu maksimālu komfortu. Bieži izmantotās vietās, piemēram, gaitenī pie ieejas, zema pūra paklāju būs vieglāk tīrīt.

Mēs koncentrējamies uz daudzveidību

Tas ir labi, ja jūsu paklājs iederas jūsu mājas interjerā un var to uzsvērt vai papildināt. Mūsu katalogā ir pieejami dažādu krāsu paklāji. Ja izvēlaties vienu krāsu, varat izvēlēties no vairākiem pelēkas, zilas un tumši zilas, kā arī sarkanas un bēšas krāsas toņiem. Ir arī vienkrāsaini paklāji, kurus rotā smalks raksts līdzīgā krāsā uz malas - tas izskatās ļoti eleganti. Tiem, kam patīk raksti, mēs piedāvājam pretslīdošus paklājus ar ģeometriskiem, ziedu, ornamentāliem motīviem un daudzām citām iespējām. Dažas no tām ir klasiskas un lieliski iederas skandināvu interjerā, citas lieliski izskatīsies modernā vai vintage stilā.

Vairāk
lapā
Rādīt 1 - 48 of 122 vienības
Rādīt 1 - 48 of 122 vienības

Follow us on Facebook