Filtri
Modelis
Forma
Materiāls
Krāsa
Platums
Tīrīt Rādīt

Informacje

Paklāju celiņš

Šeit ir 416 preces.

 

Iekārtojot savu māju vai dzīvokli, bieži vien nezināt, kādu konkrētu produktu izvēlēties, lai tas būtu pēc iespējas funkcionālāks. Papildus klasiskajiem risinājumiem standarta izmēros mēs piedāvājam paklājus un grīdsegas metrā, ko var lieliski pielāgot jūsu telpai. Atrodiet sev interesējošo modeli un rakstu, un mēs sagatavosim jums atb...

 

Iekārtojot savu māju vai dzīvokli, bieži vien nezināt, kādu konkrētu produktu izvēlēties, lai tas būtu pēc iespējas funkcionālāks. Papildus klasiskajiem risinājumiem standarta izmēros mēs piedāvājam paklājus un grīdsegas metrā, ko var lieliski pielāgot jūsu telpai. Atrodiet sev interesējošo modeli un rakstu, un mēs sagatavosim jums atbilstošu garumu atbilstoši jūsu pasūtījumam. Tas ir ļoti vienkārši! Mēs piedāvājam funkcionālus paklājus, kas ir izturīgi, stilīgi un precīzi apstrādāti! Mēs koncentrējamies uz kvalitāti un daudzveidību. Aicinām Jūs iepazīties ar mūsu katalogu!

Plašs paklāju un paklāju klāsts

Mūsu veikalā jūs atradīsiet daudz dažādu modeļu, ar kuriem izrotāt jebkuru telpu. Piedāvājumā cita starpā ir paklāji: klasiskie, gumijoti (neslīdoši), sizala auklas un moderni. Mums ir arī daudz piederumu, piemēram, pretslīdes paklājiņi un grīdas stieņi.

Metru paklājs - kādu izvēlēties?

Ja izvēlaties paklāju metrā, mēs veicam precīzu apstrādi uz vietas. Mēs garantējam, ka produkti ir jauni. Jūs varat brīvi kombinēt paklājus un grīdsegas savā starpā un izveidot savu individuālo kompozīciju. Ar vienu izstrādājumu jūs varat piešķirt interjeram unikālu raksturu un pilnībā to mainīt. Augstas kvalitātes paklājs vai paklājs padara jūsu interjeru mājīgāku. Ja pareizo krāsu un pūru augstumu apvienosiet ar dominējošo iekārtojumu, varat būt droši, ka izstrādājums tikai uzlabos telpas īpašības.

Pielāgojiet savu paklāju interjeram

Jūs atradīsiet daudz rakstu un krāsu, tāpēc ir viegli izvēlēties jūsu mājai piemērotu paklāju. Lielākā daļa mūsu paklāju apvieno funkcionalitāti un elegantu dizainu. Mūsu paklāji un grīdsegas ir piemēroti lietošanai guļamistabās, bērnu istabās, dzīvojamās istabās, birojos un kabinetos, virtuvēs un vannas istabās, gaiteņos un gaiteņos, kāpnēs, terasēs un balkonos (tikai tie, kas piemēroti lietošanai ārpus telpām).

Mēs vienmēr piedāvājam savus produktus par pievilcīgām cenām.

Izvēlieties modeli un audumu

Mūsu piedāvājumā esošie paklāji un grīdsegas ir izgatavoti no dabīgiem un mākslīgiem materiāliem. Jūs atradīsiet paklājus no džutas vilnas, poliestera, akrila, poliamīda un daudziem citiem materiāliem. Izvēloties konkrētu dziju, pārliecinieties, vai tā atbilst jūsu istabas apstākļiem. Auduma izvēle cita starpā ir atkarīga no tā, vai mājoklī ir alerģijas vai mājdzīvnieki, un ir svarīgi arī tas, kā uzturēt izstrādājumu tīru. Izvēloties paklāju vai paklājiņu, kura specifikācijas ir ļoti tuvas jūsu vajadzībām, jūs nodrošināsiet sev produktu, kas kalpos daudzus gadus.

Atrodiet pareizo izmēru

Paklāja vai paklāja izmērs lielā mērā ir atkarīgs no jūsu vēlmēm. Mūsu paklāju paklāju platums sākas no 50 cm un var būt līdz pat 300 cm plats.

Izvēlēties krāsu nav viegli

Ja jau zināt, kādu paklāja vai paklāja toni meklējat, varat filtrēt, lai redzētu tikai tos produktus, kas atbilst jūsu vēlmēm. Ja nezināt, ar kādu krāsu vēlaties iekārtot savu istabu, tā ir grūta izvēle, jo mums ir visdažādākie raksti un krāsas. Ir vērts izvēlēties krāsu, kas atbilst jūsu mājas vai dzīvokļa stilam. Ja dodat priekšroku minimālismam, izvēlieties pelēkus un melnus toņus. Ja plānojat iekārtot savu viesistabu glamūra stilā, izvēlieties bagātīgus rakstus, vēlams ar dzīvnieku motīviem. Angļu un klasiskajam stilam patīk spilgtas krāsas, kas izskatās eleganti un piešķir klasi. Mūsdienīgos interjeros ir vērts izvēlēties spēcīgu un drosmīgu krāsu, kas atdzīvinās telpu un piešķirs tai raksturu. Ja vēlaties retro stilu, aplūkojiet bagātīgi dekorētos turku paklājus, kas atgādina 50. un 60. gados modē bijušos.

Paklāji atkal modē

Paklāji, paklāji un grīdsegas atkal ir modē un arvien biežāk parādās mājās un dzīvokļos, un tas ir ļoti labi, jo papildus to neapšaubāmi dekoratīvajai funkcijai tiem ir arī vairākas citas funkcijas:

- Aizsargā grīdu no bojājumiem, piemēram, skrāpējumiem,

- aizsargā pret aukstumu un labi izolē,

- piešķir telpām komfortu un mājīgumu,

- samazina slidenas virsmas.

Vairāk
lapā
Rādīt 1 - 48 of 416 vienības
Rādīt 1 - 48 of 416 vienības

Follow us on Facebook